Duyurular

Kudret Hanım Kız Yurdu
ankara kız yurdu oda tipleri
11 Nis

Ankara Kız Yurdu Kudret Hanım Kız Yurdu Oda Tipleri-2

ankara kız yurdu oda tipleri

 

Ankara kız yurtları içinde bulunan Özel Kudret Hanım Kız Öğrenci Yurdu’nda temelde 4 farklı oda tipi bulunmaktadır. Ekonomik Odalar, Standart Odalar, Dublex Daireler ve Suit Daireler…

EKONOMİK ODALARIMIZ

Her gelir grubuna hitap edebilmek, ailelerin ve öğrencilerin aynı anda mutlu olmalarını sağlayabilmek adına farklı oda tipleri oluşturduk. Ekonomik odalarımız ranzalı 3+2 ekonomik ve 2+1 olmak üzere 3 farklı oda tipinden oluşmaktadır. Bu odalarımızın tamamı binanın kot olarak nitelendirilen katında bulunup, binanın yapısı itibarıyla önleri tamamen açık ve aydınlıktır. Diğer oda tiplerimizden tek farkı balkonlarının bulunmayışı olmasına rağmen, kullanım, alan genişliği ve konfor açısından diğer odalarımızdan bunlar dışında hiç bir farkları yoktur.

RANZALI ODA

Ranzalı odamız dört kişinin yaşama alanı olabilecek şekilde tasarlanmış, içerisinde mutfağı yatak odası ve banyo tuvalet bölümü olan tam anlamıyla 1+1 stüdyo daire olarak kullanımda olan en geniş odalarımızdandır. Mutfakta çift kapılı buzdolabı mutfak dolapları, yemek masası  ve koltuk bulunmaktadır. Yatak odası alanında çalışma masaları,kişiye özel büyük gardroplar ve parke kaplı zemin üzerinde halı bulunmaktadır. Tüm odalarımızda olduğu gibi bu odamızı da ev konseptini derinden hissetmenizi sağlayacak şekilde dekore ettirdik.

Her şey sizlere evinizin samimiyeti ve huzurunu hissettirebilecek şekilde düzenlendi. Ankara Kız Yurtları içerisinde, tüm odaları stüdyo dairelerden oluşan ve tüm odalarında mutfak bulunan ev konseptli tek kız yurdu olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

3+2 Balkonsuz Oda

Bu oda tipinde iç ve dış oda bulunmaktadır. İç oda 2 kişilik, dış oda 3 kişilik olarak tasarlanmış olup öğrencilerin rahat edebileceği bütün imkanlar oluşturulmuştur. Tüm oda bireylerinin kendisine ait 3 kapaklı gardrobu, komodini, çalışma masası ve bazalı yatağı mevcuttur. Parke zemin üzerine halı serilidir. Mutfak alanı dış oda alanında bulunup yine buzdolabı ve mutfak dolapları ayrıcalığına sahiptir. Tuvalet banyo oda içerisinde yer alır. Bu odada balkon için ayrılan alan da odaya eklendiği için diğer odalara göre daha geniştir.

2+1 Oda

Bu oda tipi yine iki ayrı odadan oluşmaktadır. Odalardan biri 2 kişilik iken diğeri tek kişiliktir. Mutfak alanı iki odadan da bağımsız orta alanda sadece 3 öğrenciye hizmet verecek şekilde konumlandırılmıştır. Tuvalet banyo da aynı şekilde odanın içindedir. Odada her öğrencinin kendine ait komodin, gardrop, çalışma masası ve bazalı yatağı mevcuttur. Parke zemin üzerinde halı vardır. Mutfak alanında koltuk mevcuttur. Öğrenci talebi doğrultusunda masayla değiştirilebilir. Mutfak alanında mutfak dolabı ve buzdolabı vardır.

Odalarımıza ait görselleri linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

https://www.kudrethanim.com/odalarimiz/

ankara kız yurdu oda tipleri

Tıkla Ara

WhatsApp chat