Duyurular

Kudret Hanım Kız Yurdu
ankara kız yurtları bahçelievler kız yurtları
29 Nis

Ankara Kız Yurtları Bahçelievler Kız Yurtları Yaz Dönemi

ankara kız yurtları bahçelievler kız yurtları

YAZ OKULUNDA NEREDE KALMALI?

Yaz okulu bir öğrenci için kabus teşkil eden bir durumdur. Yazın güzel havalarda ders çalışmak zorunda kalmak, yeniden kalacak yer ayarlamak için uğraşmak, aileden ayrı kalmak hepsi ayrı ayrı sorundur aslında.. Temennimiz asla yaz okuluna kalmamanız ama yaz okuluna kalma ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak sizler için uygun bir fiyat yelpazesi oluşturduk. Yurdumuz 900 TL ile 1300 TL arasında değişen yaz fiyatlarıyla en ucuz kız yurtlarından olacaktır. Ankara kız yurtları içinde ev konseptine sahip tek yurt olma özelliğimizle siz kıymetli öğrencilerimize yazın da hizmet vermeye devam edeceğiz. Oda temizliği, bina güvenliği, kahvaltı ve akşam yemeği dönem içerisinde olduğu gibi aynı şekilde devam edecektir.

ÜLKE TURUNA ÇIKTIK, OTELLER ÇOK PAHALI

Sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için illa yaz okuluna kalmanız şart değil. Arkadaşlarınızla Ankara gezisine gelmiş ve otel fiyatlarını pahalı bulup farklı alternatifler üretmek istiyor olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada yine bizler devreye giriyoruz. Ankara kız yurtları içinde en güvenilir kız yurtlarından biri olan yurdumuzda aile sıcaklığı, güvenilirlik, uygun fiyat eşliğinde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan biri de güvenlik sorunu olduğundan bazen bir yurt odası bir otel odasından daha güvenli olabilmektedir.

YURTLAR YETERİNCE HİJYENİK Mİ?

Bir kız yurdu için hijyen en önemli noktalardan biridir. Bizler yazın da dönem devam edermişçesine oda temizliklerimizi yaptırıp nevresim değişikliği sağlıyoruz. Tuvalet banyolar tıpkı dönem boyunca olduğu gibi yazın da her gün gerekli kimyasallar kullanılarak ultra hijyen sağlanacak şekilde yapılmaktadır. Ankara kız yurtları içinde en hijyenik yurtlar arasında sayabileceğimiz yurdumuza tüm öğrenci arkadaşlarımızı bekliyoruz. Amacınız gezmek olsun, yaz okulu olsun, ne olursa olsun uğradığınız durak olmaktan mutluluk duyacağız.

Yurdumuzu daha ayrıntılı inceleyebilmek için linke tıklayın!

ankara kız yurtları bahçelievler kız yurtları

https://www.kudrethanim.com/galeri/

 

Tıkla Ara

WhatsApp chat