Duyurular

Kudret Hanım Kız Yurdu
ankara kız yurdu bahçelievler kız yurtları
24 Nis

Ankara Kız Yurdu Bahçelievler Kız Yurtları Oda Tipleri-1

3+2  Odalarımız

Bu oda tipinde iç ve dış oda bulunmaktadır. İç oda 2 kişilik, dış oda 3 kişilik olarak tasarlanmış olup öğrencilerin rahat edebileceği bütün imkanlar oluşturulmuştur. Tüm oda bireylerinin kendisine ait 3 kapaklı gardrobu, komodini, çalışma masası ve bazalı yatağı mevcuttur. Parke zemin üzerine halı serilidir. Mutfak alanı dış oda alanında bulunup yine buzdolabı ve mutfak dolapları ayrıcalığına sahiptir. Tuvalet banyo oda içerisinde yer alır. Hem iç oda hem de dış odadan geçiş sağlanabilecek şekilde projelendirilmiş balkona sahiptir.

2+2 Odalarımız

Bu oda tipinde iç ve dış oda bulunmaktadır. İç oda da dış oda da ikişer kişiye hizmet sağlayacak şekilde tasarlanmış olup ev konseptindedir. Mutfak alanı dış odadadır. Mutfak alanında mutfak dolapları ve buzdolabı mevcuttur. Bu odalarda balkon çıkışı iç odadan sağlanmaktadır. Tuvalet banyo odanın içindedir. Parke zemin üzerine halı serilidir. Odalarda her öğrencinin kendisine ait komodini, çalışma masası, bazalı yatağı ve üç kapaklı gardrobu mevcuttur.

Suit Odalarımız

Bu odalarımız 1+1 stüdyo daire şeklinde ve 2 kişiliktir. Öğrenci talebi doğrultusunda tek kişiliğe de çevrilebilmektedir.

Suit odalarımızın en önemli özelliklerinden biri harika bir manzaraya sahip çift balkonlarının olmasıdır. Yatak alanı ve mutfak alanı ayrı olarak projelendirilmiştir. Yatak alanında her öğrencinin kendine ait 3 kapaklı gardrobu, komodini, çalışma masası  ve bazalı yatağı mevcuttur. Parke zemin üzerine halı serilidir. Mutfak alanında buzdolabı ve mutfak dolapları mevcuttur. Diğer odalarda sunulan tüm ayrıcalıklar bu odada da mevcuttur. Tuvalet banyo odanın içinde bulunur.

Bütün odalarımız Ankara kız yurtları içinde siz kıymetli öğrencilerimize ev ferahlığını yaşatacak genişliğe ve donanıma sahiptir. Kudret Hanım Kız Yurdu, ev konsepti ve mutfaklı odalarıyla hizmet veriyor oluşuyla ankara kız yurtları arasında tektir.

Sizin için çektiğimiz videolardan odalarımızı linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

https://www.kudrethanim.com/video/

Tıkla Ara

WhatsApp chat